Balíček DuoLife ENERGIE

Citelný úbytek energie, fyzické i psychické vyčerpání, zhoršená kondice… S těmito problémy se stále častěji potýkají jak lidé pracující, tak i studenti. Jsme vystaveni působení stresu a vlivům z životního prostředí, čímž se snižují naše zásoby energie. Vybrané produkty DuoLife obsažené v balíčku Energie dodají Vašemu organismu nejdůležitější nutriční prvky, které působí na zvýšení energie, omezují únavu a redukují pocity vyčerpání.

5.815, Kč

Maloobchodní cena

Biologické hodiny ENERGIE: 

8:00 – 25 ml DuoLife Den před jídlem 
8:30 – 2 tobolky ProDeacid Medical Formula a 25 ml Vita C 
10:00 – 25 ml Aloe DuoLife + 20 ml Chlorofyl DuoLife 
14:00 – 5 ml RegenOil Liquid Gold 
19:00 – 25 ml DuoLife Noc před jídlem*

Balíček obsahuje:

1 ks – Vita C (750 ml),
1 ks – Aloe (750 ml),
1 ks – ProDeacid (60 tobolek),
1 ks – Chlorofyl (750 ml),
1 ks – DuoLife Den a Noc (Den 750 ml + Noc 750 ml),
1 ks – RegenOil LiquidGold (250 ml)

Chcete se dovědět víc?

Únava je věrným společníkem moderního člověka. Fyzická i duševní námaha, která překračuje adaptační možnosti organismu, má za následek trvalé změny v podobě příznaků dlouhodobé únavy. Platí to i pro děti a mládež ve školním věku a je třeba se tomu bránit různými prostředky.

Patologická únava je způsobena rychlejším životním tempem, což souvisí s tím, jaký způsob života vedeme, jak se chováme ke svému zdraví, jak se dokážeme vyrovnat se stresem a s pracovní či studijní zátěží. Zvyšující se studijní nároky na děti a mládež, neustálý stres spojený s udržením zaměstnání, sladěním rodinných a profesních povinností se prohlubují stavy přepracování a psychické únavy. Častěji nás postihují vleklá onemocnění, jejichž druhotným symptomem je dlouhodobá únava.

Vyčerpání a nedostatek sil na zvládání každodenních výzev, to je stále častěji problém u lidí pracujících, studujících i školních dětí. Energie na každý den? Ano, je to možné! Pro doplnění vyčerpaných zásob energie dodají produkty DuoLife vašemu organismu nezbytné látky, které umožňují každý den přijímat nové výzvy.