Balíček DuoLife KRÁSA

Balíček DuoLife KRÁSA

Otázkou, jak si udržet si krásu a mladistvý vzhled, se zabývali vědci a badatelé už ve starověku. Dávné výzkumy se staly východiskem i pro dnešní teze o tom, že vzhled do značné míry závisí na každodenním stravování. Nedostatek vitamínů, strava chudá na mikronutrienty se rychle odrazí ve zhoršujícím se vnějším vzhledu. V posledních letech se zvyšuje zájem o téma stárnutí pokožky a metod, které mu zabraňují. Pozornost vědců se soustředí na termín biologické stárnutí, který znamená, že s plynutím času se zmenšuje odolnost organismu při reakci na stres z vnějšího prostředí. Tím se snižuje vnitřní rovnováha v těle a výsledkem jsou lámavé a suché vlasy, lámavé nehty a stárnoucí pokožka. Organismus potřebuje vnitřně doplnit nezbytné vitamíny a mikronutrienty. Tuto úlohou mohou splnit vhodně zvolené produkty DuoLife v balíčku Krása, které působí jako nutrikosmetika – zlepšují fungování organismu, a tím přispívají k lepší kondici vlasů, pokožky a nehtů.

6.680, Kč

Maloobchodní cena

Biologické hodiny KRÁSA: 

8:00 – 25 ml DuoLife Den před jídlem 
8:30 – 2 tobolka ProDeacid Medical Formula a 25 ml Collagen DuoLife 
10:00 – 25 ml Aloe DuoLife + 25 ml Vita C 
14:00 – 5 ml RegenOil Liquid Gold + 20 ml Chlorofyl DuoLife 
19:00 – 25 ml DuoLife Noc před jídlem*

Balíček obsahuje: 

1ks – Collagen (750 ml), 
1ks – Aloe (750 ml), 
1ks – ProDeacid (60 tobolek), 
1ks – Chlorofyl (750 ml), 
1ks – VitaC (750 ml), 
1ks – DuoLife Den a Noc (Den 750 ml + Noc 750 ml), 
1ks – RegenOil LiquidGold (250 ml)

Chcete se dovědět víc?

To, co jíme, má nesmírný vliv na to, jak vypadáme. Pokud ve stravě není dostatek vitamínů a mikronutrientů, vzhled se začne časem viditelně zhoršovat. O tom, jak si zachovat krásu a mládí, přemýšleli lidé už ve starověku. Vědci a výzkumníci i mocní tohoto světa se touto otázkou zabývali a už několik let se stále větší pozornost věnuje otázce stárnutí kůže a dostupným metodám, jak tomuto jevu zabránit. Výzkumníci hledají nové metody, jak udržet mládí a krásu, protože střední doba dožití se značně prodlužuje. Tím se zvyšuje i společenská, sexuální a fyzická aktivita člověka ve vyšším věku. 

Proces stárnutí kůže souvisí se snižující se schopností tvorby fibroblastů. Tento proces nelze zastavit, protože je to přirozený proces probíhající v čase. Fibroblastů, neboli buněk, které mají na starost produkci kolagenu, elastinu a kyseliny hialuronové, neustále ubývá. Snižuje se také jejich schopnost reagovat na stimuly ke zvýšení produkce. Zanikají metabolické a replikační funkce a proces regenerace buněk probíhá mnohem hůře. Na kůži se objevují viditelné vrásky. Kůže je stále méně pružná a více vysušená, v důsledku ztráty pružnosti a roztažnosti kolagenových a elastinových vláken. Přispívá k tomu i snižující se množství kyseliny hialuronové. 

Vnější faktory – znečištění, ionizující zářen, UV záření i vnitřní faktory, jako jsou hormonální a metabolické procesy, ovlivňují stárnutí kůže, což je komplikovaný proces. UV záření vede ke zvýšení aktivity metaloproteinázy v mezibuněčné hmotě v kůži, čímž dochází k fragmentarizaci kolagenových vláken. 

Narušená aktivita fibroblastů v důsledku zpomalení syntézy kolagenu, což je charakteristické pro vyšší věk, vede k řídnutí a zkrácení kolagenových vláken a zvyšuje koncentraci metaloproteinázy v mezibuněčné hmotě . Kolagenová vlákna se rozpadají, jejich síť je nepravidelná a navíc se nepříznivě mění také poměr kolagenu typu III vůči kolagenu typu I. Každý rok klesá obsah kolagenu přibližně o 1 %. 

Dlouhodobé vystavení pokožky slunečnímu záření podporuje výskyt kožních lézí, zejména v místech, která jsou vystavena přímému slunečnímu záření. Jejich výskyt se zvýšenou frekvencí a výraznějším vzhledem je způsoben dříve popsanými příčinami, které vedou ke strukturálním a fyziologickým změnám ve všech vrstvách kůže. 

Působení vnějších faktorů vede k tvorbě volných radikálů v kůži, které podporují destrukci lipidů a porušování vrstev epidermy. Kůže ztrácí nejen svou pružnost, ale také začínají se v ní vytvářet také hluboké vrásky a tmavé skvrny. V důsledku hromadění volných radikálů vznikajících působením vnějších faktorů dochází k destrukci lipidů a porušení vrstvy epidermis. Stav kůže se citelně zhoršuje, protože je narušena ochranná bariéra vytvořená lipidy, která má kůži chránit před škodlivými účinky vnějšího prostředí. Dochází k narušení mechanismů fungování buněk a k destrukci enzymů, a tím i k poškození kolagenu a elastinu. To je opět důsledek působení volných radikálů, které napadají proteiny – bílkoviny, které se nacházejí v buněčné membráně. 

Kůže začíná stárnout mnohem rychleji, protože je přerušena peptidová vazba a je poškozena struktura zmiňovaného proteinu. 

Období aktivity fibroblastů lze prodloužit. Pokožku je třeba řádně ošetřovat , ale navíc také používat metody péče, které působí zevnitř a poskytují tělu potřebné látky. V průběhu času dochází k biologickému stárnutí, tj. ke snížení schopnosti těla reagovat na environmentální stres. Výsledkem je ztráta vnitřní rovnováhy systému. Vlasy jsou křehčí, suché, nehty křehké a kůže šedne. Nedostatek vitamínů a mikronutrientů způsobuje, že pouze vnější péče už nemůže přinést očekávané výsledky. Pokud se rozhodnete používat výrobky DuoLife, působící jako nutrikosmetika zevnitř těla, dopřejete tím péči svým vlasům, kůži i nehtům, čímž zlepšíte nejen vzhled svého těla, ale také jeho fungování.