Balíček DuoLife

BALÍČEK DUOLIFE METABOLISMUS SACHARIDŮ

Nesprávný průběh látkové přeměny sacharidů negativně ovlivňuje činnost vnitřních orgánů, včetně našeho mozku. V posledních několika desítkách let se ukazuje, že poruchy metabolismu dosáhly úrovně epidemie. Nárůst jejich výskytu je spojen především s nezdravým způsobem života a nesprávnou výživou. Pro účinný boj s poruchou metabolismu sacharidů je třeba mimo jiné zavést správné stravovací návyky a pomoci tělu vhodně zvolenými preparáty. Doporučujeme používat výrobky, které tvoří balíček Metabolismus sacharidů. Obsahují látky, které dokazují, že zachovat si správnou hladinu cukru v krvi je možné.

 

5.905, Kč

Maloobchodní cena

Biologické hodiny METABOLISMUS SACHARIDŮ: 

8:00 – 25 ml DuoLife Den před jídlem 
8:30 – 2 tobolky ProSugar Medical Formula a 20 ml Chlorofyl DuoLife 
10:00 – 2 tobolky ProDeacid Medical Formula 
14:00 – 5 ml RegenOil Liquid Gold + 2 kapsle ProSelect Medical Formula 
19:00 – 25 ml DuoLife Noc před jídlem*

Balíček obsahuje: 

1 ks – ProSugar (60 tobolek), 
1 ks – ProSelect (60 tobolek), 
1 ks – ProDeacid (60 tobolek), 
1 ks – Chlorofyl (750 ml), 
1 ks – DuoLife Den a Noc (Den 750 ml + Noc 750 ml), 
1 ks – RegenOil LiquidGold (250 ml)

Chcete se dovědět víc?

Naše každodenní strava by měla být vyvážená takovým způsobem, aby v odpovídajícím množství dodala organismu tuky, bílkoviny i sacharidy. Bohužel, nadměrná spotřeba sacharidů vede rychle ke zvýšení rizika rozvoje takzvaného metabolického syndromu. Tento syndrom byl v poslední době odhalen u 20 % dospělých obyvatel Spojených států a Evropy, včetně Polska. 

Definice metabolického syndromu byla zavedena v dubnu roku 2005 Mezinárodní diabetologickou federací. Podle ní může být toto onemocnění diagnostikováno na základě předběžných podmínek , které jsou pak podnětem k další diagnostice. Je to abdominální obezita a dvě další abnormality. Mezi ně patří hladina triglyceridů v krvi nad 150 mg/dl a/nebo koncentrace HDL cholesterolu v krvi nad 40 mg/dl u mužů a nad 50 mg/dl u žen a/nebo krevní tlak nad 130/85 mm HG a/nebo hladina glukózy v krvi nalačno 100 mg/dl.