Balíček DuoLife SPORT

Balíček DuoLife SPORT

Pravidelná fyzická aktivita je jedním z činitelů, díky nimž si můžeme zachovat zdraví. Výrobky DuoLife, které jsou obsažené v balíčku Sport, vycházejí vstříc potřebám současných sportovců – profesionálů, ale i amatérů. Doporučujeme používat doplňky stravy přizpůsobené zvláštním potřebám sportovců. Umožňují dodat tělu látky, které mají příznivý vliv na fungování celého organismu.

6.725, Kč

Maloobchodní cena

Biologické hodiny SPORT: 

8:00 – 25 ml DuoLife Den před jídlem 
8:30 – 2 kapsle ProStik Medical Formula a 25 ml Vita C 
10:00 – 20 ml Chlorofil DuoLife + 25 ml Collagen DuoLife
14:00 – 5 ml RegenOil Liquid Gold + 2 ProSelect Medical Formula
19:00 – 25 ml DuoLife Noc pře jídlem*

Balíček obsahuje: 

1 ks – Vita C (750 ml), 
1 ks – Collagen (750 ml), 
1 ks – ProStik (60 kapslí), 
1 ks – ProSelect (60 kapslí), 
1 ks – Chlorofyl (750 ml), 
1ks – DuoLife Den a Noc (Den 750 ml + Noc 750 ml), 
1ks – RegenOil LiquidGold (250 ml)

Chcete se dovědět víc?

Lidské tělo je každý den vystaveno různým formám fyzické aktivity. Nejde jen o požadavky, které na nás klade prováděná práce, ale také naše přirozená potřeba pohybu. Žijeme v době neustálého spěchu v soukromé i profesní sféře. Stačí zajít do parku a uvidíte lidi všech věkových kategorií, kteří překonávají různé vzdálenosti. Běh se stal módou. Zpočátku to byl běh pro zábavu. Časem však už nešlo o samotnou myšlenku. Lidé fascinovaní joggingem šli o krok dál. Dnes už nestačí jít si na pár minut zaběhat kolem sídliště nebo se jen tak proběhnout s přítelem. Nestačí jen dokončit závod na několik kilometrů, ale pro ten správný pocti hrdosti je třeba uběhnout maraton, a to v čase, jaký vám budou spoluzávodníci závidět. 

Ve většině případů je příčinou zranění při běhu závod s časem a prostorem. Bohužel přestáváme počítat s tím, jaké možnosti adaptability má náš organismus. Nekritické přijetí vládnoucích trendů a s tím spojená fyzická námaha, která překračuje kapacitu a schopnosti nevyhnutelně stárnoucích struktur lidského těla, vede k poškození pohybového aparátu. 

Pravidelná tělesná aktivita je jedním z nejdůležitějších prvků určujících zdraví obyvatelstva a zdravého životního stylu. Fyzická aktivita je nutná, ale není bez rizika. Zranění při sportu mohou být důsledkem nesprávně provedených pohybů, špatně zvoleného cvičení, nedostatečného rozvržení zátěže a chybějících přestávek mezi jednotlivými úkony. Sportovní doplňky umožňují urychlit regeneraci a zvýšit efektivitu těla. Abychom splnili očekávání dnešních sportovců, navrhujeme použití doplňků stravy, které poskytují bioaktivní látky v závislosti na provozované sportovní disciplině.