DuoLife Medical Formula ProCardiol®

DuoLife Medical Formula ProCardiol®

Srdce jako zvon! To díky němu si můžeme zajistit dlouhý život, ve zdraví a dobré kondici. Pro dosažení těchto cílů byl vytvořen DuoLife Medical Formula ProCardiol®. Bohatý zdroj přírodních látek, plnících ochrannou funkci pro celý oběhový systém.

695, Kč

Maloobchodní cena

DuoLife Medical Formula ProCardiol®

obsahuje přírodní látky, které se v rámci celého oběhového systému vykazují svými mnohostrannými účinky. Na jedné straně chrání, na druhé straně posilují. Umožňuje také regulaci hladiny cholesterolu, který v přebytku špatných frakcí LDL, má nepříznivý vliv na jednotlivé struktůry kardiovaskulárního systému, především na stav cév. span>

DuoLife Medical Formula ProCardiol®

je kombinací vlastností těch nejhodnotnějších složek, které mají své místo v prevenci a terapeutických doporučeních pro osoby ohrožené kardiovaskulárním onemocněním, a také pro ty, kteří již nějaký chronický problém mají. Použité látky kromě toho také podporují každodenní fungování srdce.

DuoLife Medical Formula ProCardiol® obsahuje biologicky aktivní sloučeniny a extrakty z rostlin, které mají významný vliv na stav celého oběhového systému. Současně urychluji rekonvalescenci po kardiovaskulárních onemocněních.