DuoLife Medical Formula ProCholterol®

DuoLife Medical Formula ProCholterol®

DuoLife Medical Formula ProCholterol® je určen pro osoby trpící problémy s oběhem krve. Jde o unikátní kompozici přírodních látek, dovolující udržení vyvážené hladiny cholesterolu a rovněž chránící oběhový systém.

695, Kč

Maloobchodní cena

DuoLife Medical Formula ProCholterol®

je odpovědí na mnohé civilizační choroby dnešní doby, především pak týkající se oběhového systému. Obsahuje mezi jinými rostlinné extrakty, které dokáží regulovat metabolismus lipidů, což ulehčuje rozklad tuku a tím pomáhá chránit cevní stěny před jeho nadměrným osazováním. Ke všemu se jedná o 100% přírodní produkt, který je zdrojem látek podporujících správnou funkci cevní soustavy a celého krevního oběhu.

Účinná ochrana proti vzniků arteromů je pro nás dnes jedním z klíčových aspektů v rámci ochrany krevního oběhu a boji proti mnoha nemocem. Produkt DuoLife Medical Formula ProCholterol® obsahuje látky, které poskytují šanci na efektivní snížení hladiny LDL cholesterolu („zlého”), už jen díky kyselině folinové, která má vliv na regulaci hladiny aminokyseliny homocysteinu. Tento produkt má vliv na regulaci tuků a lipidů, může také zlepšit práci srdce, podpořit funkci jater a zrychlit jejich regeneraci.