Problem s exemom: pan mal 6 rokov exem na rukach. Lekari povedali ze je to alergia. Uzival rozne lieky /Triderm, Neosporum, Klotrimaxol/ zhorsovalo sa mu to. Dozvedel sa o duolife produktoch. Pred 7 dnami zacal uzivat: Den a noc 25 ml, Aloes 25 ml, Bolerisspro 3×1, Proselect 3×1. A tu su vysledky:

Zkušenost s produkty DuoLift od paní Veroniky:
Ahojte, přidávám vlastní zkušenost, užívám sice jen krátce no už vidím výsledky:
– Vita C  🔝  minulý týden mi zachránilo hlavu  👉  tupá silná bolest hlavy na levé straně, při každém kroku nebo ohnutá jsem již ztrácela orientaci  👉 po vypití jsem do hodiny dokázala fungovat a bolest se nevrátila  🤗
– Keratin  👉  mam / měla jsem problém s vypadáváním, po česání plna hrst vlasů, po umytí – během ani radsej nepíšu  😔  nyní mam silnější vlasy a méně mi vypadávají  🙌
– Chlorofyl  👉  začala jsem užívat hlavně kvůli tomu že jsem od dítěte anemických  😬 lékaři mi dali jen léky, které mi způsobily ine problémy  🤦♀️ striktně léky odmítám po techto zkušenostech, když mi předepsali ani jsem je nevybrala z lékárny  😂  no ale k věci, cítím se mnohem lépe a navíc mi mizí bílé fleky z nehtů  😯 😁 👍

Paní Ivetka nam piše: Moje úžasná zkušenost s keratinem 😊
Tři roky jsem se snažila zastavit padání vlasů různými šampony, vodičkami, bylinkami či vitamíny. Podstoupila jsem různá vyšetření u odborníků aby mi pomohli .. nic.
Moje kdysi husté a silné vlasy byly odrazu tenké jako nitka, padaly v celých chomáčích při mytí i česání. Pokožka hlavy byla velmi citlivá a bolestivá. Už jsem se loučila s mou vlasovou ozdobou, když přišel Keratin jako novinka v DuoLift. 
Uz v první tý zděného užívání jsem si uvědomila, že moje kůže odrazu nebolí a vlasy méně padají. Po třech týdnech mi přestaly padat úplně, jak při mytí tak při česání. Pokožka přestala být citlivá a zlepšila se mi kvalita vlasů. 
Takže budu pokračovat v užívání Keratinu další dva měsíce a určitě se s vámi ještě podělím o nové zkušenosti 😊 😊

Filip bojuje s akne 3 roky, 19 rokov ma alergie. Rozhodol sa vyskusat ucinky produktov Duolife. Zacal uzivat produkty z balicku na detox a tu su vysledky po 7 dnoch uzivania. /Aloe, Den a Noc flase, BollerisPro, Prodeacid, Proselect/.

☝️ Prírodné antibiotikum ☝️

‼️ alergie, nachladnutie, vírusy, parazity ‼️

💥 prírodný produkt podporujúci organizmus pri nachladnutí, zápaloch dutín 💥 zmierňuje alergie 💥 posilňuje imunitu 💥 zabraňuje rozvoju baktérii a vírusov 💥 prevencia proti borelióze 💥 zmierňuje ťažké zápalové stavy

🍀zloženie🍀

👉pohánkovec japonský 👉cesnak 👉oregano 👉výťažok z cistu ( list ruže) 👉koreň štetky lesnej

Měla jsem problémy s funkcí štítné žlázy. Od 15 let, nyní je mi 20 let a naměřené hodnoty byly na léčbu. Když jsem se s přítelem dozvěděla o DuoLife tak jsme si řekli, že bychom spolu něco vyzkoušeli, po konzultaci s paní doktorkou Mungengovou mi bylo doporučeno vyzkoušet přípravek Proselect, užívala jsem ho necelý měsíc společně s tekutým doplňkem Chlorofil, Vita C a Collagenem. Nyní nově naměřené hodnoty byly o víc než 2/3 nižší a na to mi bylo řečeno, “že léčba potřeba není“. Jsem ráda že jsem přípravek vyzkoušela a budu pokračovat v kůře, za mě můžu doporučit produkty DuoLife vyzkoušet.

Žaneta Kaplanová, Třemošnice 17.4.2019